Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Apollon Valtice - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Apollon Valtice - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Apollon Valtice - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Apollon Valtice - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Apollon
P.Bezruce 720
Valtice 69142
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Apollon ubytovanie Valtice Aktuálne počasie: hmlaDenná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s


 

*** Hotel Apollon ubytovanie Valtice

Hotel Valtice Apollon Hotel  Apollon Valtice- Popis :

Hotel Apollon sa nachádza  neďaleko centra mesta  Valtice ktoré su súčaťou Lednicko-  valtického areálu. Budova v ktorej sa dnes hotel nachádza, bola postavená v rokoch 1925 až 1926, ako reprezentačné sídlo lekára MUDr. Rindla.  Po druhej  sv. vojne objekt slúžil ako zotavovňa, po reštitucii bol celý objekt prestavaný na hotel a tomuto účelu slúži až do dnes.

Hotel Apollon Valtice- Ubytovanie :

Hotel Apollon disponuje s 22 izbamy ( z toho  sú 3jednolôž., 16 dvojlôž. a 3 apartmány ) Všetky izby sú vybavee nábytkom, Tv+ satelit,  telefónom a vlastnou kúpelkou s WC.

Hotel Apollon Valtice- Reštaurácia :

Reštaurácia ponúka široký výber špecialít našej i medzinárodnej kuchyne. K naším vynikajúcim pokrmom môžete ochutnať tie najkvalitnejšie vína z valtickej a mikulovskej vinárenskej oblasti. Hotové jedlá po celý deń. Priestorný  salónik s kapacitou  20 miest  slúži uzavretej spoločnosťi a da sa využiť na rôzne firemné akcie  školenia,  prezentácie, porady. na školenia a porady je možné  využiť aj reštauráciu s kapacitou 40 miest.

Hotel Apollon Valtice- Bar :

Dobre zásobovaný bar po´teší širokym výberom nápojov výborných odrodových moravských vín, s možnosťou spoločenského vyžitia vo večerných hodinách. Bar slúži predovčetkým na podávanie alkoholických a nealkoholických nápojov so  širokou ponukou moravských vín.

Hotel Apollon Valtice-Terasa :

V letnom období je otvorená terasa, ktorá priam nabáda k príjennému posedeniu, občerstveniu a pri tom vidíte na svoje ratolesti hrajuce sa v detskom kútiku. Okrem ponuky káv je možné si vybrať s ponuky dezertov,´toriet, zmrzlinových pohárov a palaciniek. Ochotný a láskavý personál je samozrejnosťou.

Hotel Apollon Valtice-Služby .

-klasické  a tanečné večierky, svadby, rodinné a firemné oslavy, ochutnávka moravských vín, grilovanie, školenia, premietacie plátno, pripojenie na internet, gril party na terase, silvastrovské zábavy s hudbou a ohňostrojom, hotel ma vlastné parkovisko-stražené, detský kutik.

Hotel Apollon Valtice-Relax :

-navšteva  zámkov so sprievodcom ( Lednice, Valtice, Mikulov ), výlety na końoch, jazda v kočiary, cykloturistika v Lednicko- valtickom areáli, tenisové kurty, plavba na lodi, výhliadkové lety, a lety v balóne.

 

Hotel Valtice Apollon - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Valtice Apollon - hotel má reštauráciuHotel Valtice Apollon - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Valtice Apollon - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Valtice Apollon - možnosť pripojenia na internetHotel Valtice Apollon - k dispozícii letná terasaHotel Valtice Apollon - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Valtice Apollon - akceptuje creditné karty VISAHotel Valtice Apollon - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Valtice Apollon - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Valtice Apollon - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Valtice Apollon - Iybz sú vybavené televízoromHotel Valtice Apollon - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Valtice Apollon - Izby s vlastnou toaletouHotel Valtice Apollon - v izbach je telefon
Email: hotel-Valtice-Apollon@cz-hotel.eu